Wybierz język: PL | DE

 ul. Skotnik 8,
 33-113 Zbylitowska Góra
tel./fax: 0048 (14) 674 34 05

HS- system tarasowo-przesuwny


systemhs.jpg

Bardzo trwały i prosty w obsłudze system przesuwny .Jedyne rozwiązanie które pozwala wykonać w sposób trwały i bezawaryjny  duże ciężkie przeszklenia.

Doskonałe rozwiązanie kiedy adaptujemy garaż na pomieszczenie mieszkalne czy rekreacyjne lub wykonujemy przydomowy ogród zimowy .

Otwierane na szerokość 12 m systemy przesuwne z okuciami PORTAL sprawiają, że wnętrza stają się jaśniejsze i piękniejsze. Wystarczy prosty ruch klamką, aby zatrzeć granice pomiędzy wnętrzem, a tym co na zewnątrz. Dzięki możliwości stosowania dużych powierzchni szklanych,
w systemach PORTAL ściany nieomal „rozpływają się w powietrzu“, a dzięki dopracowanym konstrukcyjnie mechanizmom, są niezwykle komfortowe w obsłudze. Liczne schematy otwierania umożliwiają dobranie odpowiedniej konfiguracji do potrzeb każdego wnętrza.

Dzięki wieloletnim pracom rozwojowym technika okuć podnoszono-przesuwnych SIEGENIA osiągnęła poziom, który zapewnia bezpieczne, komfortowe i lekkie przesuwanie konstrukcji
o ciężarze skrzydeł nawet do 400 kg. Szklana ściana może mieć całkowitą szerokość równą 19 m
i otwierać się na przestrzeni 12 m - niezależnie od rodzaju profilu.

okna-konserwacja-renowacja.jpg

Drzwi przesuwne HS w połączeniu z stolarka okienna Euro 68 i drzwiami zewnętrznymi stanowiącymi wejście do domu.

drzwiprzesuwnehs.jpg

Brak wysokiego progu ,atrakcyjny design, skrzydło które nie jest narażone na zniszczenie przez podmuch wiatru tworzą  bezpieczne i komfortowe wnętrze.

 

 

Copyright 2016 Klich - Producent Drzwi Drewnianych Zbylitowska Góra, Tarnów
Do góry